vitahumana_s.gif, 0 kB

Naši dárcové jsou fyzické nebo právnické osoby, které se rozhodly přispět nadačnímu fondu Vita Humana k plnění jeho poslání. Postupně je budeme uveřejňovat s jejich souhlasem na této stránce. Chceme tím vyjádřit náš dík za jejich obětavost. Pořadí dárců nevyjadřuje velikost darované sumy.

Serono_logo.gif, 0 kB

SERONO je mezinárodní společnost vyrábějící léky používané při poruchách plodnosti, sclerosis multiplex, kožním lékařství, poruchách růstu a AIDS. Patří k předním světovým biotechnologickým firmám. Provádí a široce podporuje vědecký výzkum.

Ferring_logo.gif, 0 kB

FERRING je farmaceutická firma, která nepřetržitě pokračuje ve výzkumu a vývoji peptidových preparátů analogických s přírodními hormony. Přípravky firmy Ferring slouží v porodnictví a gynekologii, při léčbě neplodnosti, endokrinních onemocněních, onemocněních trávícího traktu. Podporuje zdravotnictví a školství.

Pfizer_logo.gif, 1 kB

PFIZER je mezinárodní farmaceutická společnost zaměřená na výzkum a vývoj nových léků v oblasti kardiovaskulární onemocnění, cévní mozková příhoda, rakovina, cukrovka, osteoporóza, infekční onemocnění a onemocnění centrálního nervového systému a rovněž léky používané v léčbě neplodnosti. Sponzoruje řadu aktivit v oblasti zdravotnictví.

Trinecke_zelezarny.gif, 1 kB

Třinecké železárny a.s. jsou výrobcem ocelových dlouhých válcovaných výrobků. Byly založeny již v roce 1839. Na současné výrobě oceli v ČR se podílejí více než jednou třetinou.

Lamex_logo.gif, 1 kB

Lamex 01, spol. s r.o., je firma, která vznikla v roce 1994 a od počátku se zabývá výrobou lamelových kotoučů. Dnes k dalším aktivitám patří také prodej elektrického ručního nářadí a příslušenství, svařovací techniky, pneumatického nářadí, kotevní techniky, spojovacího materiálu a také prodej brusiva.

Hanacka_kyselka_logo.gif, 1 kB

Hanácká kyselka, s.r.o. patří mezi nejvýznamnější výrobce minerálních vod v České republice. Ke stáčení minerální vody využívá nejmodernější špičkové technologie, které zaručují vysokou kvalitu produktů při maximální kontrole hygienické čistoty.

KissHady_logo.gif, 0 kB

Rádio Kiss Hády je oblíbeným rozhlasem na Brněnsku a okolí. Je mediálním partnerem nadačního fondu Vita Humana. Můžete je poslouchat na frekvencích 88.3 MHz - Brno - Hády, 88.7 MHz - Velké Meziříčí, 90.9 MHz - Znojmo, 94.8 MHz - Žďár nad Sázavou, 104.1 MHz - Vyškov a 104.1 MHz - Blansko, nebo jako živé vysílání přes internet na adrese www.play.cz/kiss-radio-hady

© Vita Humana